Домашній догляд від MEDICARE

Препарати MEDICARE – це турбота про красу, де ритуал догляду за шкірою – це відновлення її природних фізіологічних функцій. Мінімум засобів та їхня комбінація гарантують стійкий та дієвий результат.

ПЕРЕВАГИ ВІД MEDICARE:
Повний проколагеновий UVA/UVB захист широкого спектру дії.

Комбінація хімічних фільтрів та природних механізмів захисту шкіри за допомогою відновлення водно-ліпідного бар’єру та ферментного блокування вільних радикалів запобігає старінню та бореться з його проявами – зморшками, тонкими лініями, гусячими лапками.

01
Очищувальні засоби без сульфатів.

Очищувальні засоби MEDICARE розроблені для всіх типів шкіри на базі м’яких інгредієнтів, що якісно очищають, не містять сульфатів і парабенів та можуть використовуватися на чутливій шкірі.

02
Олії першого віджиму

Компанія MEDICARE широко використовує олії першого віджиму – для підтримання оптимального водно-ліпідного балансу шкіри.

Результат: максимально збагачені вітамінами космецевтичні препарати.

03

Домашній догляд за шкірою обличчя від Medicare – запорука здорової та чистої шкіри

Якщо ви хочете мати красиву шкіру, то окрім регулярних походів до косметолога, потрібно переглянути косметику для домашнього догляду. Адже якщо ви будете надіятись тільки на допомогу фахівця, то проблеми зі шкірою не змусять себе чекати. Щоденний догляд за шкірою за допомогою якісних і головне правильно підібраних засобів дасть просто приголомшливі результати. Якісний домашній догляд за шкірою обличчя купити можна в каталозі Medicare. Ви знайдете найкращі засоби для кожного типу шкіри зі збалансованим складом та високим вмістом активних компонентів.

Косметика для домашнього догляду за обличчям: основні засоби

Навіть косметологи наголошують на тому, що регулярний домашній догляд набагато ефективніший, ніж салонні процедури. Тож ви повинні мати у своєму арсеналі набір обов’язкових засобів, без яких не зможете підтримувати шкіру в гарному стані. Серед них:
  • Засоби для очищення шкіри;
  • Крем для обличчя, сироватка;
  • Засіб для зони навколо очей;
Якщо ви маєте проблемну шкіру, то варто підібрати спеціальні засоби, які спрямовані на боротьбу з косметологічними проблемами. І вся ця косметика для домашнього догляду за шкірою доступна до замовлення в каталозі Medicare. Ми пропонуємо лише препарати з доведеною ефективністю, які пройшли відповідні тестування у наших лабораторіях. Спробуйте і переконаєтесь в тому, що вдома можна отримати професійний догляд, як в салоні. І результат не змусить себе чекати.

Made on
Tilda