ПРЕПАРАТИ ДЛЯ ПРОБЛЕМНОЇ ШКІРИ

Препарати для корекції проблемної шкіри (акне, постакне, пориста шкіра) допомагають відновити процес утворення себуму (шкірного сала), усунути комедони та інші елементи проблемної шкіри, зменшити розширені пори, впоратися із внутрішніми запальними елементами, вирівняти колір та текстуру шкіри.

ПЕРЕВАГИ ВІД MEDICARE:

Ефективність препаратів забезпечується високою концентрацією клінічно випробуваних інгредієнтів, які діють на основні проблеми:

Азеламід

має бактеріостатичну активність, дія препарату проявляється як на поверхні шкіри, так і в сальних залозах. Знижує вироблення жирних кислот, що сприяють виникненню акне, зменшує утворення комедонів.

01
Саліцилова кислотамає кератолітичну, антисептичну, протизапальну дію. Пригнічує секрецію сальних та потових залоз, забезпечує ефективну ексфоліацію шкіри.

02
Ніацинамід

(водорозчинний вітамін групи В) – відомий активний компонент відновлення шкіри на клітинному рівні. Ніацинамід стимулює синтез колагену, вироблення шкірних церамідів та ліпідів, що сприяють відновленню шкірного бар'єру.

03

Домашній догляд для проблемної шкіри обличчя від Medicare – поліпшення стану шкіри без походу до косметолога

Акне – це одна із найпоширеніших косметологічних проблем. За статистикою від неї страждають близько 80% населення світу. Поява цього захворювання спричинена надмірним виробленням себума, що викликає появу бактерій на шкірі. Розмножуючись, вони викликають почервоніння та запалення. Доглядова косметика для проблемної шкіри обличчя від Medicare допомагає відновити процес вироблення себума та впоратись із внутрішніми запальними елементами. З правильним домашнім доглядом ви зможете значно покращити стан шкіри навіть без походу до косметолога.

Косметика для проблемної шкіри обличчя доглядова, яка мусить бути у вашій косметичці

Для того, щоб покращити стан проблемної шкіри, усунути акне і запобігти новим висипанням одного засобу буде недостатньо. Якщо ви хочете отримати тривалий результат, потрібно придбати повноцінний комплексний догляд. Компанія Medicare пропонує:
  • Крем для проблемної шкіри обличчя. Щоденне зволоження жирної, комбінованої шкіри, в тому числі акне і постакне.
  • Сироватка для проблемної шкіри. Вона впливає на бактерії, що викликають запалення і підсушує наявні на шкірі активні елементи вугрової висипки.
  • Коригуючий гель. Інтенсивний коректор вугрової висипки різного походження.
Ці засоби для домашнього догляду не містять агресивних компонентів і максимально підходять для проблемної шкіри. Вони не просто допоможуть позбавитись від наявних косметологічних проблем, а й не допустять їх появу в майбутньому.

Made on
Tilda